Puslapiai

2020 m. lapkričio 1 d., sekmadienis

Mėlynesnis už dangų

 Sveiki, 

    senokai buvau ir prisėdusi. Nors nuo paskutinio savo įrašo nuėjau ilgą kelią, tikrai labai ilgą. Spėjau ir mokslus pabaigti, ir persikraustyti ir du kart darbą pakeisti. Uh tikrai veiklus metas buvo :)
    Žinoma nepamirštant mano pomėgių, sukūriau ir pabaigiau tikrai ne vieną darbelį, tačiau deja, bet nė vieno neįkėliau. Dauguma jų galite aptikti mano Facebook puslapyje (kviečiu apsilankyti)
    O dabar apie naują mano darbą, kuris jau beveik ir pabaigtas. Apie viską nuo pradžių. Taip jau nutiko, kad gavau užsakymą numegzti megztinį iš merinos vilnos su kašmyru siūlų. Tuo metu turėjau laisvo laiko, todėl nusprendžiu apsiimti šio užsakymo. Tačiau mezgant užsakytą gaminį, tiesiog įsimylėjau šiuos siūlus. Pasitaikius progai su etikete nulapnojau į siūlų parduotuvę, nes nirštant ir man tokių siūlų reikia :)

    Aptikusi tokius pačius, čiupau pakuotę ilgai nė nesvarstydama. Ir štai po ilgų ieškojimų ir mėginimų šiandien jau pasipuošiu nauju megztiniu. 


    O šiuose keliuose video noriu pasidalinti savo darbo eiga (atsiprašau už įrašus) dar nesu labai įgudusi daryti video įrašus, yra kur tobulėti, bet tikiuosi žingsnelis po žingsnelio pasiekti tikrai gerų rezultatų. Įrašuose rasite visą informaciją nuo pirmųjų eilių iki pabaigos. Gero žiūrėjimo

    1 dalis/ part 1. Pirmoje dalyje pasakoju apie pradžią apykaklės mezgimą, rašto, modelio pasirinkimą, bei truputis informacijos apie pasirinktus siūlus.


    2 dalis/ part 2. Antroje dalyje jau mezgu priekio ir nugaros dalis nuo kaklo iki reglano linijos pabaigos, kartu galėsi megzti lapelių raštą. Taip pat pasakoju apie platinimą ir kaip pasiskaičiavau kiek man reikės pridėti akių, kad gautųsi norima apimtis. 

3 dalis/part 3. Trečioje dalyje aš užbaigiu savo megztinį.  

Komentarų nėra: